اخبار داغ

ApplyClub

دوشنبه, 10 تیر 1392 ساعت 00:11

نسل جدید کانادایی‌های میلیونر: خانم‌ها و مهاجرین

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بر اساس گزارشی که برای بانک مونترال کانادا تهیه شده است، تقریبا نیمی از ثروتمندترین افراد ساکن کانادا را مهاجرین جدید و یا نسل اولی‌‌های کانادایی تشکیل می دهند.

این گزارش می افزاید که دو سوم از کانادایی های میلیونر، ثروت خود را خودشان کسب کردند و تنها بیست درصد از آنها ثروت خود را از راه ارث به دست آورده اند. این در حالی است که چهل و هشت درصد از این افراد را مهاجرین به کانادا و یا نسل اولی‌ (یعنی حداقل یکی‌ از والدین متولّد خارج از کانادا) تشکیل می دهند. این آمار نسبت به آمار مشابه در آمریکا خیلی‌ متفاوت است، از آنجایی که فقط یک سوم از میلیونر‌های آمریکا را مهاجرین تشکیل می دهند.

همچنین، نکته جالب توجه دیگر آن است که خانمها چیزی حدود یک سوم از میلیونر‌های کانادا را تشکیل می دهند، که این آمار نسبت به آمار مشابه سه سال پیش که فقط بیست و یک درصد بود، نرخ رشد خوبی‌ را نشان می دهد. در میان این خانمها، چهل درصد از آنها اعلام کرده اند که دارایی خودشان را خود کسب کرده اند، که باز از این میان، یک سوم آنها از طریق سرمایه گذاری بوده است، در حالی‌ که آمار مشابه سرمایه گذاری برای آقایان، پنجاه و نه‌ درصد است.

لازم به ذکر است که در این مطالعه، یک میلیونر، فردی تعریف شده است که میزان دارائی قابل سرمایه گذاری حدود حداقل یک میلیون دلار کانادا داشته باشد.

آقای الکس دوسمنیس‌ کورتیس، نائب رئیس و سر پرست بخش بانک داری خصوصی بانک مونترال، میافزاید، "امروز خانمها به طور روز افزون در حال کنترل گردش مالی کانادا هستند، و این میزان به صورت هشت درصد سالیانه در حال افزایش است؛ بنابراین مشخص است که چهره ثروتمندان در کانادا در حال تغییر است."

آمار استفاده شده جهت تهیه این گزارش، در بین تاریخهای بیست و هشت مارس تا یازده آوریل سال ۲۰۱۳ بوده است با در نظر گرفتن حدود ۳۰۵ کانادایی دارای میزان سرمایه حداقل یک میلیون دلار کانادایی؛ میزان خطا قابل قبول نیز +-۵.۶% بوده است. آمار مشابه مربوط به آمریکا نیز در یک دوره زمانی‌ مشابه و با در نظر گرفتن ۴۸۲ میلیونر آمریکایی تهیه شده است.

برای مشاهده ی اصل مطلب اینجا را کلیک نمایید.
خواندن 3168 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 10 تیر 1392 ساعت 00:26

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

شما اینجا هستید:صفحه اصلی‌ فارسی اخبار کانادا و آمریکا مهاجرت و تحصیلی‌ نسل جدید کانادایی‌های میلیونر: خانم‌ها و مهاجرین