اخبار داغ

ApplyClub

دوشنبه, 24 تیر 1392 ساعت 04:44

اعلام قوانین جدید مهاجرت استان کبک کانادا

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

دولت کبک در تاریخ سه شنبه، ۹ جولای ۲۰۱۳، تغییرات مهمی‌ را در ارتباط با قوانین مهاجرتی خود اعلام کرده است؛ این تغییرات از تاریخ یکم آگوست به اجرا گذشته می شوند. این تغییرات مهم را می‌توان در زیر خلاصه کرد:

برنامه ی کارگران ماهر

از ابتدای آگوست ۲۰۱۳ یک سقف ۲۰،۰۰۰ متقاضی در برنامه کارگران ماهر کبک قرار داده می شود. در عین حال، برنامه کارگران با تجربه کبک تعداد نامتناهی متقاضی را قبول می‌کند. لازم به ذکر است که متقاضیان با قرارداد کاری در این طبقه قرار نمی گیرند.

همچنین در ارتباط با مهارت صحبت زبان فرانسوی، برای برنامه کارگران ماهر و با تجربه یک حد "متوسط رو به بالا" به عنوان حد اقل جدید مدّ نظر قرار می‌گیرد. در همین ارتباط، یک لیست جدید مهارت/رشته تحصیلی‌ برای برنامه مهاجرتی کارگران ماهر و با تجربه اعلام خواهد شد.

برنامه ی سر مایه گذاری

برنامه سرمایه گذاری که در حال حاضر بسته است، دوباره باز شده و حد اکثر ۱۷۵۰ متقاضی جدید را می‌پذیرد؛ هم چنین حداکثر ۱۲۰۰ متقاضی برای هر کشور نیز مدّ نظر قرار می‌گیرد. شایان ذکر است که متقاضیانی که از خود یک حد "متوسط رو به بالا" در صحبت زبان فرانسه را نشان دهند شامل این حد نمی شوند.

هم چنین، از ابتدای آگوست، متقاضیان برنامه سرمایه گذاری بایستی یک مبلغ دولتی ۱۰،۰۰۰ دلار کانادا را برای بررسی‌ تقاضای مهاجرت خود پرداخت کنند؛ پرونده‌های متقاضیان این برنامه بایستی بین تاریخ یکم تا شانزدهم آگوست ارسال شوند.

برنامه ی کار آفرینان

تعداد حد اکثر ۵۰۰ متقاضی در پرونده کارآفرینان جهت بررسی‌ پذیرفته می شود؛ هم چنین حداقل میزان "متوسط رو به بالا" برای صحبت زبان فرانسه لازم است تا امتیاز مربوط به زبان در این برنامه کسب شود.

جهت اطلاعات بیشتر راجع به تغییرات آتی در برنامه‌های مهاجرتی استان کبک به سایت های cicnews.com و canadavisa.com مراجعه کنید.

برای مشاهده ی اصل مطلب اینجا را کلیک نمایید.

خواندن 4696 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 29 مرداد 1392 ساعت 00:56

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

شما اینجا هستید:صفحه اصلی‌ فارسی اخبار کانادا و آمریکا مهاجرت و تحصیلی‌ اعلام قوانین جدید مهاجرت استان کبک کانادا